Sponsorzy

Złoci Sponsorzy

e-point

e-point SA to uznany software house, lider biznesowych zastosowań technologii Java na rynku polskim. Firma specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań internetowych dla biznesu, korzystając z własnego środowiska programistycznego OneWeb, uznanych standardów informatycznych (Java 2 Enterprise Edition, Linux) oraz oprogramowania dostarczanego przez międzynarodowych partnerów (IBM, Intel, Oracle).

Dzięki unikalnemu połączeniu własnej technologii z doświadczonym zespołem architektów, inżynierów, menedżerów i programistów e-point SA potrafi szybko i skutecznie zaprojektować i zbudować, a następnie utrzymać systemy informatyczne dające prawdziwą wartość i przewagę konkurencyjną klientom firmy.

e-point SA tworzy:

 • Portale korporacyjne – serwisy www, wewnętrzne portale informacyjne (intranet, extranet), systemy e-learning. Ich podstawą jest platforma Active Content, która nie tylko pełni funkcję systemu zarządzania treścią (CMS – content management system), ale również umożliwia budowanie i integrowanie aplikacji internetowych z serwisami www.
 • Systemy e-commerce – w oparciu o własne środowisko programistyczne OneWeb oraz komercyjne produkty pakietu IBM WebSphere dostarczamy rozwiązania e-commerce pozwalające na sprzedaż produktów i usług. Są to przede wszystkim sklepy internetowe oraz systemy obsługi klientów.
 • Aplikacje dedykowane – projektujemy i budujemy dedykowane aplikacje usprawniające wybrane procesy biznesowe w organizacji. Są to głównie systemy ewidencji i zarządzania zasobami, wnioskami, zamówieniami, szkoleniami, jak również systemy CRM czy wsparcia sprzedaży.

Wśród aktualnych klientów e-point SA znajdują się m.in.: Amway Europe, Grupa ING, AXA Polska, Grupa AEGON, Bank BGŻ, Bank Zachodni WBK, Link4, PricewaterhouseCoopers, TEVA, Polpharma, Merck, Toyota, Toshiba Medical Systems.

Profesjonalizm i innowacyjność przedsięwzięć realizowanych przez e-point SA była wielokrotnie nagradzana. W 2007 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Project Management (IPMA) przyznało firmie główną nagrodę w prestiżowym konkursie „Project Excellence Award Polska” za stworzenie platformy e-commerce dla europejskiego oddziału korporacji Amway.

W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej firma e-point SA została nagrodzona godłem „Inwestor w Kapitał Ludzki”.

j-labs

j-labs prowadzi działalność w zakresie outsourcingu specjalistów IT oraz audytów systemów informatycznych. Zatrudniamy specjalistów z obszaru technologii Java/JEE oraz bezpieczeństwa i jakości systemów informatycznych. Naszą misją jest ciągły rozwój, doskonalenie usług i rzetelność w stosunku do Klienta i Pracownika.

Konsultanci j-labs pracują dla wiodących firm z sektorów IT, bankowości i finansów, produkcyjnego, inżynierii i automatyki, między innymi: ABB Sp. z o.o., Alior Bank S.A., Software Mind S.A., LexisNexis Polska Sp. z o.o.

Naszym pracownikom zapewniamy możliwość udziału w złożonych projektach dla dużych organizacji, dobre warunki finansowe, a także rozbudowany pakiet szkoleń i certyfikacji. Dzięki własnemu programowi rozwoju i weryfikacji kompetencji, Klientom j-labs dajemy całkowitą pewność deklarowanej wiedzy i umiejętności naszych konsultantów.

Dowiedz się więcej na www.j-labs.pl

Srebrni Sponsorzy

Lumesse

Lumesse dostarcza nowoczesne i zintegrowane oprogramowanie służące do efektywnego zarządzania procesami z obszaru Human Resources Management (Talent Management), w celu znaczącego zwiększenia ich wpływu na sukces przedsiębiorstwa. Dostarczane przez nas rozwiązania są intuicyjne i lubiane przez swoich użytkowników, dlatego zdecydowało sie na nie już 1.700 firm na całym świecie. Nasze biura znajdują się w ponad 40 krajach, w Europie, obu Amerykach, oraz Azji.

W Krakowie mieści się nasze Centrum Rozwoju Aplikacji, gdzie na co dzień zajmujemy się tworzeniem intuicyjnego oprogramowania w oparciu o architekturę zorientowaną serwisowo i technologie Java/JEE, zgodnie z metodologią Agile.

Jesteśmy międzynarodową i ambitną organizacją, która stawia na innowacyjność, nowoczesne technologie, a przede wszystkim ludzi z pasją do tworzenia prostych rozwiązań odpowiadających kompleksowym potrzebom naszych klientów.

Co nas wyróżnia? Wierzymy, że pracownicy powinni czerpać zadowolenie ze swojej pracy, bo jeśli tak jest, osiągają więcej dla siebie, dla organizacji i dla naszych klientów. Dlatego tym, co oferujemy jest środowisko przyjazne pracownikowi i charakteryzujące się kulturą współpracy.

Dowiedz się więcej o Lumesse na: www.lumesse.com/kariera

Luxoft

Luxoft jest dostawcą usług biznesowych najwyższej jakości z możliwośą realizacji zadań globalnych. Usługi świadczone przez firmę pomagają w rozwijaniu partnerstwa z klientami w zapewnieniu rozwiązań krytycznych dla prowadzonych działalności. Dysponując ponad 5000 pracowników w 18 lokalizacjach na całym świecie i inwestując znaczące sumy w badania, możemy zaoferować najlepsze warunki realizacji usług i wsparcia dla wielu różnych branż.

Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm informatycznych w Europie Wschodniej, aktywnie zatrudniamy specjalistów informatyki różnych specjalizacji. Dzięki ekspansji Luxoft, każdy pracownik i potencjalny kandydat zyskują wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Oddział Luxoft Poland, założony w 2010 r., z siedzibą w Krakowie, oferuje wszechstronne realizacje rozwijania aplikacji i produktów oraz prac nad specjalistycznymi rozwiązaniami dla branż: finansowej, podróżniczej i logistycznej. Obsługujemy obecnie globalne korporacje świadczące usługi finansowe i wielonarodowe korporacje logistyczne.

W listopadzie 2011 r., praca oddziału Luxoft Poland została uhonorowana doroczną nagrodą Outsourcing Destination of the Year przyznawaną przez National Outsourcing Association.

Luxoft daje wyjątkową możliwość:

 • udziału w ambitnych projektach realizowanych dla światowych liderów rynku w autentycznie międzynarodowym środowisku
 • pracy w sferach kompleksowego biznesu, na styku działalności gospodarczej i informatyki, z wykorzystaniem najnowszych zaawansowanych technologii
 • wzrastania zawodowego i rozwijania kariery
 • pracy z najlepszymi inżynierami
 • uzyskania satysfakcjonującej, bezpiecznej i dobrze płatnej pracy.

Więcej informacji znajduje się w naszym serwisie: www.luxoft.com/careers

SII

Sii Sp. z o. o. jest firmą świadczącą usługi w zakresie informatyki i nowoczesnych technologii. Wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Specjaliści Sii realizują projekty dla wiodących firm na polskim rynku z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, energetyki i przemysłu.

Spółka powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie. Po pięciu latach działalności Sii zatrudnia ponad 700 osób w pięciu oddziałach: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań i Kraków oraz realizuje projekty w Olsztynie, Szczecinie, Płocku oraz Łodzi.

Sponsorzy

Redhat

Red Hat, wiodący światowy dostawca rozwiązań open source, z siedzibą w Raleigh, NC posiada ponad 70 biur na całym świecie. Red Hat zajmuje się dostarczaniem technologii wysokiej jakości, w przystępnych cenach, wykorzystujących jako platformę system operacyjny Red Hat Enterprise Linux, rozwiązania w chmurze, wirtualizację aplikacji, systemy zarządzania, przechowywania i architektury zorientowanej na usługi (SOA), w tym Red Hat Enterprise Virtualization oraz JBoss Enterprise Middleware. Red Hat oferuje również wsparcie, szkolenia i usługi doradcze dla klientów na całym świecie.

Dowiedz się więcej: http://www.redhat.com

WITS

World IT Systems jest także sponsorem JDD Afterparty.

Lider dystrybucji innowacyjnych produktów ułatwiających zarządzanie infrastrukturą IT dużych przedsiębiorstw. Rozwiązania WorldIT Systems podnoszą wydajność systemów informatycznych, zwiększają przepustowość łączy sieciowych i optymalizują bezpieczeństwo sieci rozległych. Dostarczając zaawansowane technologie, firma zapewnia jednocześnie wsparcie wdrożeniowe, instalacyjne, szkoleniowe, konsultacyjne i techniczne. Obejmuje ono m.in. wprowadzenie do oferowanych technologii, metodykę obniżania kosztów posiadanej infrastruktury informatycznej oraz sposoby optymalizacji wydajności systemów informatycznych przy zastosowaniu oferowanych produktów.

Misją firmy jest tworzenie środowiska dla wzrostu wykorzystania technik informacyjnych i telekomunikacyjnych poprzez zapewnienie ich użytkownikom dostępu do najbardziej awangardowych technologii na świecie. Rozwiązania WorldIT Systems:

 • poprawiają wydajność aplikacji,
 • monitorują i optymalizują sieci teleinformatyczne,
 • zapewniają optymalne bezpieczeństwo infrastruktury IT.

Firma oferuje również wysokiej jakości ekspertyzy technologiczne i porady związane z realizowanymi projektami. Głównymi odbiorcami produktów i usług są firmy: telekomunikacyjne, finansowe, energetyczne oraz e-commerce w Polsce, Europie Wschodniej oraz na Bliskim Wschodzie.

       

 

JDD organizowane jest w Krakowie od sześciu lat i dzięki obecności najlepszych prelegentów z całego świata co roku gromadzi niemal 400 uczestników na co dzień zajmujących się technologią Java.

JDD’11 to znakomita okazja, żeby zaprezentować działania firmy tej grupie odbiorców.

W ramach pakietów sponsorskich oferujemy m. in. zamieszczenie informacji o Firmie oraz logo Firmy na stronie internetowej konferencji, możliwość wygłoszenia prezentacji (po akceptacji tematu wykładu przez Radę Programową JDD), umieszczenie stoiska reklamującego firmę w lobby przed salami konferencyjnymi, przeprowadzenie konkursów i ankiet wśród uczestników, umieszczenie logo wraz z informacją o Firmie w informatorze konferencyjnym, dołączenie materiałów reklamowych do toreb konferencyjnych.

Wszystkie Firmy zainteresowane współpracą przy JDD10 prosimy o kontakt mailowy na adres slawomir.jabs{@}jdd.org.pl • jdd

Organizator

Złoci sponsorzy

 • e-point
 • j-labs

Srebrni sponsorzy

 • Lumesse
 • Luxoft
 • SII

Sponsorzy

 • Redhat
 • WITS

Sponsor Afterparty

 • WITS

Patroni medialni

 • helion
 • Polish JUG
 • Poznan JUG
 • SDJ